DOSTAWA

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia.

Jeżeli płatność zakończyła się niepowodzeniem dokonaj jej na poniższy rachunek bankowy:

Eventlogy sp. z o.o.; ul. Jana Pawła II 17/7, 44-100 Gliwice

ING Bank Śląski nr rachunku: 09 1050 1298 1000 0090 8093 0747

Czas dostawy to czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

Wpłata powinna płynąć do Nas najpóźniej w trzecim dniu roboczym, po tym czasie zamówienie zostanie anulowane (w przypadku problemów skontaktuj się mailowo lub telefonicznie)

Buks_dla_bajtli oferuje następujące możliwości dostawy:

1. KURIER DHL / INPOST– przesyłka w cenie 20 zł

2. PACZKOMAT INPOST – przesyłka w cenie 15 zł

Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 7 dni roboczych i wysłane za pomocą Kuriera lub paczkomatu.

Istnieje możliwość odbioru osobistego po wcześniejszym uzgodnieniu pod adresem: BUKS dla bajtli, ul. Bednarska 8, 44-100 Gliwice.

3. DOSTAWA ZAGRANICZNA realizowana jest wg cen uzależnionych od obowiązującego w danym kraju cennika lokalnego oraz od wartości zamówienia.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 3 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę nadawcy.

Kontakt z nami:

buks@buks.com.pl lub tel. 534 277 123

Życzymy udanych zakupów!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl